Filter

Benämning Artnr    Pris SEK Antal   Jämför
C2G 10m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple
C2G 10m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 10 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM4 - lila 81754 C2G Beställningsvara 701,33 kr 
C2G 10m SC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple
C2G 10m SC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - Patch-kabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till SC-läge (multi-mode) (hane) - 10 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM4 - lila 81744 C2G Beställningsvara 637,05 kr 
C2G 15m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple
C2G 15m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM4 - lila 81755 C2G Beställningsvara 942,92 kr 
C2G 15m LC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple
C2G 15m LC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till SC-läge (multi-mode) (hane) - 15 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM4 - lila 81765 C2G Beställningsvara 919,11 kr 
C2G 1m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple
C2G 1m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 1 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM4 - lila 81749 C2G Beställningsvara 266,04 kr 
C2G 1m SC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple
C2G 1m SC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - Patch-kabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till SC-läge (multi-mode) (hane) - 1 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM4 - lila 81739 C2G Beställningsvara 241,92 kr 
C2G 20m LC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple
C2G 20m LC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till SC-läge (multi-mode) (hane) - 20 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM4 - lila 81766 C2G Beställningsvara 1 185,49 kr 
C2G 20m SC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple
C2G 20m SC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - Patch-kabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till SC-läge (multi-mode) (hane) - 20 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM4 - lila 81746 C2G Beställningsvara 1 160,72 kr 
C2G 2m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple
C2G 2m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 2 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM4 - lila 81750 C2G Beställningsvara 314,32 kr 
C2G 2m LC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple
C2G 2m LC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till SC-läge (multi-mode) (hane) - 2 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM4 - lila 81760 C2G Beställningsvara 290,20 kr 
C2G 30m LC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple
C2G 30m LC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till SC-läge (multi-mode) (hane) - 30 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM4 - lila 81767 C2G Beställningsvara 1 740,77 kr 
C2G 3m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple
C2G 3m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 3 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM4 - lila 81751 C2G Finns i lager 362,55 kr 
C2G 50m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple
C2G 50m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 50 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM4 - lila 81758 C2G Beställningsvara 2 444,99 kr 
C2G 50m LC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple
C2G 50m LC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till SC-läge (multi-mode) (hane) - 50 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM4 - lila 81768 C2G Beställningsvara 2 459,11 kr 
C2G 5m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple
C2G 5m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 5 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM4 - lila 81752 C2G Finns i lager 477,73 kr 
C2G 7m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple
C2G 7m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 7 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM4 - lila 81753 C2G Beställningsvara 497,04 kr 
C2G 7m LC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple
C2G 7m LC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till SC-läge (multi-mode) (hane) - 7 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM4 - lila 81763 C2G Beställningsvara 556,55 kr 
C2G 7m SC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple
C2G 7m SC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - Patch-kabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till SC-läge (multi-mode) (hane) - 7 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM4 - lila 81743 C2G Beställningsvara 532,43 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 1 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85549 C2G Beställningsvara 379,04 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 10 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85554 C2G Beställningsvara 723,59 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85555 C2G Finns i lager 848,95 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 2 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85550 C2G Beställningsvara 414,61 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 20 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85556 C2G Beställningsvara 943,23 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 3 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85551 C2G Beställningsvara 455,89 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 30 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85557 C2G Finns i lager 1 224,76 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 5 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85552 C2G Beställningsvara 526,71 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 50 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85558 C2G Beställningsvara 2 003,28 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 7 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85553 C2G Finns i lager 604,69 kr 
C2G LC-LC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 20 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM2 - halogenfri - orange 85502 C2G Finns i lager 829,24 kr 
C2G LC-LC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 30 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM2 - halogenfri - orange 85503 C2G Beställningsvara 943,23 kr 
CoreIT | Hörneborgsvägen 11 | Box 407 | 891 28 Örnsköldsvik | Telefon 0660-729 00 | E-post info@coreit.se
Kundvagn
Visa priser inkl moms?
Varor: 0 stSumma: 0,00 kr