Filter

Benämning Artnr    Pris SEK Antal   Jämför
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 1 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85549 C2G Finns i lager 344 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 10 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85554 C2G Beställningsvara 655 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85555 C2G Finns i lager 770 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 2 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85550 C2G Finns i lager 376 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 20 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85556 C2G Finns i lager 856 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 3 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85551 C2G Finns i lager 413 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 30 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85557 C2G Beställningsvara 1 110 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 5 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85552 C2G Finns i lager 478 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 50 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85558 C2G Beställningsvara 1 710 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 7 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85553 C2G Beställningsvara 548 kr 
C2G LC-LC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM2 - halogenfri - orange 85501 C2G Beställningsvara 572 kr 
C2G LC-LC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 20 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM2 - halogenfri - orange 85502 C2G Beställningsvara 753 kr 
C2G LC-LC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 30 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM2 - halogenfri - orange 85503 C2G Beställningsvara 856 kr 
C2G LC-LC 62.5/125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 62.5/125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - duplex - 62,5/125 mikron - OM1 - halogenfri - orange 85465 C2G Beställningsvara 585 kr 
C2G LC-LC 62.5/125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 20 m - fiberoptisk - duplex - 62,5/125 mikron - OM1 - halogenfri - orange 85466 C2G Beställningsvara 671 kr 
C2G LC-LC 62.5/125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 30 m - fiberoptisk - duplex - 62,5/125 mikron - OM1 - halogenfri - orange 85467 C2G Beställningsvara 903 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 1 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85604 C2G Finns i lager 376 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 10 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85609 C2G Finns i lager 591 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85610 C2G Beställningsvara 645 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 2 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85605 C2G Beställningsvara 392 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 20 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85611 C2G Beställningsvara 698 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 3 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85606 C2G Beställningsvara 478 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 30 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85612 C2G Beställningsvara 883 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 5 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85607 C2G Beställningsvara 504 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 7 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85608 C2G Beställningsvara 521 kr 
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 1 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85531 C2G Beställningsvara 344 kr 
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 10 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85536 C2G Finns i lager 655 kr 
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85537 C2G Beställningsvara 713 kr 
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 2 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85532 C2G Beställningsvara 376 kr 
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 20 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85538 C2G Beställningsvara 684 kr 
CoreIT | Hörneborgsvägen 11 | Box 407 | 891 28 Örnsköldsvik | Telefon 0660-729 00 | E-post info@coreit.se
Kundvagn
Visa priser inkl moms?
Varor: 0 stSumma: 0 kr