Filter

Benämning Artnr    Pris SEK Antal   Jämför
Brocade
Brocade - 10GBase direktkopplingskabel - SFP+ till SFP+ - 10 m - fiberoptisk - aktiv - för PRIMERGY CX2550 M1, RX2530 M2, RX2540 M2, RX600 S6, TX1320 M3, TX1330 M3, TX2560 M2 S26361-F3873... Fujitsu Beställningsvara 4 409 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 1 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85549 C2G Finns i lager 272 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 10 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85554 C2G Finns i lager 519 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85555 C2G Finns i lager 609 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 2 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85550 C2G Finns i lager 297 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 20 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85556 C2G Finns i lager 677 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 3 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85551 C2G Finns i lager 327 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 30 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85557 C2G Finns i lager 917 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 5 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85552 C2G Finns i lager 378 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 50 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85558 C2G Finns i lager 1 437 kr 
C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 7 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85553 C2G Beställningsvara 434 kr 
C2G LC-LC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM2 - halogenfri - orange 85501 C2G Beställningsvara 481 kr 
C2G LC-LC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 20 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM2 - halogenfri - orange 85502 C2G Beställningsvara 595 kr 
C2G LC-LC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 30 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM2 - halogenfri - orange 85503 C2G Finns i lager 677 kr 
C2G LC-LC 62.5/125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 62.5/125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - 62,5/125 mikron - OM1 - halogenfri - orange 85465 C2G Beställningsvara 492 kr 
C2G LC-LC 62.5/125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 20 m - fiberoptisk - 62,5/125 mikron - OM1 - halogenfri - orange 85466 C2G Beställningsvara 564 kr 
C2G LC-LC 62.5/125 OM1 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 30 m - fiberoptisk - 62,5/125 mikron - OM1 - halogenfri - orange 85467 C2G Beställningsvara 714 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 1 m - fiberoptisk - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85604 C2G Finns i lager 297 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 10 m - fiberoptisk - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85609 C2G Finns i lager 468 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85610 C2G Beställningsvara 510 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 2 m - fiberoptisk - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85605 C2G Beställningsvara 310 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 20 m - fiberoptisk - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85611 C2G Beställningsvara 553 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 3 m - fiberoptisk - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85606 C2G Beställningsvara 378 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 30 m - fiberoptisk - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85612 C2G Beställningsvara 699 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 5 m - fiberoptisk - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85607 C2G Finns i lager 399 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 7 m - fiberoptisk - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85608 C2G Beställningsvara 412 kr 
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 1 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85531 C2G Finns i lager 272 kr 
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 10 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85536 C2G Finns i lager 519 kr 
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85537 C2G Beställningsvara 564 kr 
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 2 m - fiberoptisk - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85532 C2G Finns i lager 297 kr 
CoreIT | Hörneborgsvägen 11 | Box 407 | 891 28 Örnsköldsvik | Telefon 0660-729 00 | E-post info@coreit.se
Kundvagn
Visa priser inkl moms?
Varor: 0 stSumma: 0 kr