Filter

Benämning Artnr    Pris SEK Antal   Jämför
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 1 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85604 C2G Beställningsvara 438,48 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 10 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85609 C2G Beställningsvara 689,13 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85610 C2G Beställningsvara 752,01 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 2 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85605 C2G Beställningsvara 456,91 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 20 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85611 C2G Beställningsvara 814,49 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 3 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85606 C2G Beställningsvara 557,01 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 30 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85612 C2G Beställningsvara 1 030,29 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 5 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85607 C2G Beställningsvara 589,05 kr 
C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - LC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 7 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85608 C2G Beställningsvara 608,28 kr 
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 1 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85531 C2G Beställningsvara 400,81 kr 
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 10 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85536 C2G Beställningsvara 765,23 kr 
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85537 C2G Beställningsvara 830,89 kr 
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 2 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85532 C2G Beställningsvara 438,48 kr 
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 3 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85533 C2G Beställningsvara 482,12 kr 
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 30 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85539 C2G Beställningsvara 1 101,97 kr 
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 5 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85534 C2G Beställningsvara 557,01 kr 
C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 7 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85535 C2G Beställningsvara 639,48 kr 
C2G LC-SC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-SC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - SC-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM2 - halogenfri - orange 85489 C2G Beställningsvara 524,27 kr 
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - SC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 1 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85586 C2G Beställningsvara 420,05 kr 
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - SC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 10 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85591 C2G Beställningsvara 613,87 kr 
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - SC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85592 C2G Beställningsvara 565,39 kr 
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - SC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 2 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85587 C2G Beställningsvara 432,47 kr 
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - SC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 3 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85588 C2G Beställningsvara 450,88 kr 
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - SC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 5 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85589 C2G Beställningsvara 500,95 kr 
C2G LC-SC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Patch-kabel - SC enkelläge (hane) till LC enkelläge (hane) - 7 m - fiberoptisk - duplex - 9 / 125 mikrometer - OS1 - halogenfri - gul 85590 C2G Beställningsvara 532,60 kr 
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH)
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - ST-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 1 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85540 C2G Beställningsvara 298,72 kr 
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - ST-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 10 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85545 C2G Beställningsvara 508,27 kr 
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - ST-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85546 C2G Beställningsvara 770,93 kr 
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - ST-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 2 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85541 C2G Finns i lager 332,37 kr 
C2G LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - ST-läge (multi-mode) (hane) till LC multiläge (hane) - 20 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85547 C2G Beställningsvara 847,49 kr 
CoreIT | Hörneborgsvägen 11 | Box 407 | 891 28 Örnsköldsvik | Telefon 0660-729 00 | E-post info@coreit.se
Kundvagn
Visa priser inkl moms?
Varor: 0 stSumma: 0,00 kr