C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 15 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM3 - halogenfri - havsblå 85555
894,84 kr
  
Information
Beställningsvara 
Beställningsvara
C2GTillverkareC2GArtnr
85555
EAN
0757120855552
 
Allmänt
Typ av nätverkskabelNätverkskabel - OM3
TeknikDuplex fiberoptisk
Typ av fiberoptikMultimode
MantelmaterialLow Smoke Zero Halogen (LSZH)
Antal fibrer2
Kärna / höljets diameter50/125 mikron
EgenskaperHalogenfri
Längd15 m
FärgHavsblå
Anslutning
Kontaktdon2 x LC multiläge - hane
Kontakt (andra änden)2 x LC multiläge - hane
Diverse
Standarder som följsTIA/EIA-455-171A
Tillverkarens garanti
Service och supportBegränsad livstidsgaranti
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift-20 °C
Max temperatur vid drift70 °C

 

CoreIT | Hörneborgsvägen 11 | Box 407 | 891 28 Örnsköldsvik | Telefon 0660-729 00 | E-post info@coreit.se
Kundvagn
Visa priser inkl moms?
Varor: 0 stSumma: 0,00 kr